Jak śnieżnobiałe uzębienie wpływa na naszą samoocenę?

Obecnie wiele osób cierpi z powodu kompleksów związanych z zębami. Gabinety protetyczne w Krakowie podejmują się złożonych stomatologicznych problemów, takich jak dopełnienie ubytków/luk lub odtwarzanie uzębienia. Jest to możliwe dzięki naszej pracowni protetycznej, która kreuje preparaty stomatologiczne potrzebne w tej pracy. Wszystko zaczyna się od udręki klienta z jego uzębieniem. Jest to spowodowane kłopotami w rozmaitej formie, najczęściej dotyczy to koloru i kształtu uzębienia lub utraty całości. W związku z tym poświęca się coraz więcej uwagi stomatologii estetycznej. Takie zabiegi pomagają odzyskać pewność siebie, a także umożliwiają  zaprezentowanie swojej osoby w udoskonalonym, uśmiechniętym wydaniu. Badania wykazały, że osoby uśmiechnięte są odbierane jako przyjacielskie i atrakcyjne.

Pracownia protetyczna – tu zaczyna się droga Twoch nowych zębów

Jesteśmy pracownią protetyczną z wieloletnim stażem, tworzymy na zamówienie najwyższej jakości pod nazwą Fakhari – link. Współpracujemy z firmą kurierską, dzięki czemu przesyłki docierają w nienaruszonym stanie w wyznaczonym terminie. Mamy szeroką ofertę, która spełni wymagania każdego klienta. Jedną z naszych specjalności jest implantologia. Cechuje się na odbudowie uzębienia za pomocą implantów. Działa to pozytywnie na wytrzymałość zębów oraz poprawić jego estetykę. Istnieje także opcja odbudowy na implantach. Trafny wybór dla osób, które utraciły uzębienie. Zajmujemy się także tworzeniem szyn. Dość znane są szyny relaksacyjne tłoczone metodą formowanie wgłębnego oraz szyny do wybielania. Pierwsze z nich służą do zmniejszenia nacisku szczęki, drugie jak sama nazwa wskazują poprawiają koloryt płytki nazębnej. W tym celuprodukujemy licówki oraz wspomniane wyżej szyny wybielające. Licówek używa się w celu poprawienia estetyki uzębienia. Zabieg tego rodzaju jest często wykonywany ze względu na najmniejszą inwazyjność.

Nowoczesne techniki stosowane do upiększania Twoich zębów

 Bardzo nowoczesną technologią jest proteza termoplastyczna. Obecnie cieszą się one bardzo dużym uznaniem wśród osób z problemami natury stomatologicznej. Gabinety stomatologiczne, które chcą wzbogacić swoją ofertę często inwestują w tego typu rozwiązanie. U nas możesz znaleźć:

  • akrylopolimer,
  • akron,
  • nylon,
  • acetal.

Te substancje cechują się doskonałą estetyką, wytrzymałością, komfortem oraz higieną. Decydując się na tego typu rozwiązanie możesz mieć pewność, że to dobry wybór. W naszym asortymencie znajdziesz także Inlay i onlay. Ta nowoczesna technologia polega na wypełnianiu luk w zębie za pomocą wkładów i nakładów koronowych. Wkład inlay stosuje się w przypadku gdy odbudowujemy zęby o dużej powierzchni, które służą do konsumowania posiłków. Po nakład onlay sięgają osoby, które chcą odtworzyć większą część uzębienia. Obsługujemy także technologię CAS/CAM dla indywidualnej techniki dentystycznej. Oznacza to projektowanie wspomagane komputerowo. Daje to szansę stworzenia wielu prac protetycznych.